Зустріч із старшим лейтенантом поліції, начальником ВЗГ УПП в Тернопільській обл. ДПП М’ялковською Олександрою Миколаївною

Питання існування насильства лежить в площині не тільки права, а й психології і педагогіки. Натомість, запобігати цьому ганебному явищу покликані багато інститутів держави та громадськості, а особливе місце займають правоохоронні органи.

Відповідно колективом кафедри безпеки та правоохоронної діяльності в рамках проведення дуальної освіти було організовано зустріч із старшим лейтенантом поліції, начальником ВЗГ УПП в Тернопільській обл. ДПП Мялковською Олександрою Миколаївною, якою була представлена доповідь «Домашнє насильство. Алгоритм дій. Відповідальність». В ході дискусії було наголошено, що правоохоронці відіграють надважливу роль у протистоянні домашньому насильству. Вони виявляють факти домашнього насилля, інформують постраждалих осіб про їхні права та заходи, якими ті можуть скористатись, ліквідують діяння кривдників та забезпечують контроль за виконанням ними спеціальних заходів з протидії насильству.

Загалом на Тернопільщині за минулий рік зареєстрували 277 кримінальних проваджень, пов’язаних з домашнім насильством, до управління Національної поліції області за 2021 рік надійшло 11 428 звернень від осіб, котрі стали жертвами домашньої тиранії. Відповідно потрібно відзначити, що українці та жителі області визнають це проблемою і перестають замовчувати.