Зустріч із начальником Західного міжрегіонального територіального управління АРМА

Нещодавно на юридичному факультеті Західноукраїнського національного університету  відбувся відкритий діалог із начальником Західного міжрегіонального територіального управління АРМА Владиславом Насанкіном та  головним спеціалістом з питань юридичного забезпечення АРМА Миколою Самарчуком. У ході спілкування говорили про актуальні безпекові питання у сфері виявлення та розшуку активів, які можуть бути арештовані у кримінальному провадженні.

Мета заходу — необхідність побудови комунікаційної платформи між представниками АРМА та викладачами і студентами юридичного факультету класичного університету Тернополя з питань виникнення правових підстав передачі активів АРМА в управління та способів управління арештованими активами. Також увагу було зосереджено на виявленні та розшуку російських активів, пов’язаних з причетними особами до російської агресії.

Дякуємо за цікаву зустріч та актуальний діалог!