Зустріч із керівником Центру судових і спеціальних експертиз Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБУ Станіславом Любченко

Сьогодні в рамках заходів дуальної освіти студенти ОПП «Економічна безпека та фінансові розслідування» та «Правоохоронна діяльність» мали унікальну нагоду поспілкуватись із керівником Центру судових і спеціальних експертиз Українського науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБУ Станіславом Любченко. В ході зустрічі обговорювались питання призначення судових експертиз та вірної постановки питань експертам; вимог до кандидатів у судові експерти та навантаження на них, зважаючи на вид експертиз. Значна увага була приділена унікальним експертизам, які здійснюються фахівцями Центру і щодо яких наші експерти визнаються кращими у світовому масштабі.
Висловлюємо слова глибокої вдячності Станіславу Любченку за те, що він поділився власним досвідом і окреслив перспективи майбутнього працевлаштування нашим студентам.