Юридичний факультет ЗУНУ ініціює відкритий діалог з Начальником Західного міжрегіонального територіального управління Агенства з розшуку та менеджменту активів (АРМА) Насанкіном Владиславом Юрійовичем та його заступником Самарчуком Миколою Володимировичем для обговорення актуальних безпекових питань у сфері виявлення та розшуку активів, які можуть бути арештовані у кримінальному провадженні, а також управління активами, які арештовані у кримінальному провадженні.

Метою зустрічі є необхідність чітко розуміти проблематику на місцях та якнайшвидше знаходити вирішення, в тому числі шляхом побудови комунікаційної платформи між представниками АРМА та викладачами і студентами юридичного факультету ЗУНУ.

Час проведення 15 листопада 2022 року о 10-45 год.