Захід із цивільної безпеки
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG_9574-e1632332544572.jpeg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG_9574-e1632332544572.jpeg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG_9573-e1632332512374.jpeg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG_9563.jpeg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG_9562.jpeg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/09/IMG_9560.jpeg)
Кафедрою безпеки та правоохоронної діяльності юридичного факультету ЗУНУ 21.10.20201 р. в рамках вивчення дисципліни «Цивільна безпека» для студентів 1 курсу спеціальності 262 Правохоронна діяльність була організована зустріч із начальником ВЗГ УПП в Тернопільській обл. ДПП, старшим лейтенант поліції М’ялковською О.М. та старшим лейтенантом поліції, старшим інспектором відділу зв’язків з громадкістю УПП в Тернопільській області ДПП Ракочим І.І. Організатором зустрічі виступила к.е.н., доцент, керівник курсу Фаріон-Мельник А.І.
Старшими лейтенантами поліції була розкрита тема: «Діяльність правоохоронних органів в умовах настання надзвичайної ситуації» щодо координаційних дій працівників поліції в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, під час попередження, припинення чи ліквідації їх наслідків, а також для формування у майбутніх фахівців умінь та компетенцій для забезпечення особистої безпеки й ефективного вирішення працівниками поліції службових завдань при виникненні подібних ситуацій.