Участь студента в оцінці та удосконаленні освітньої програми: зустріч з гарантом
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2022/11/1536924361_267b1220-e1508829343575.jpg)
З метою підвищення обізнаності студентів спеціальності «Правоохоронна діяльність» з їх правами щодо можливостей проводити оцінку та впливати на удосконалення освітньої програми 14 грудня 2022 року відбудеться зустріч із гарантом ОП «Економічна безпека та фінансові розслідування» Романом ОЛІЙНИЧУКОМ. В межах зустрічі відбудеться інформування щодо способів впливу ініціатив студентів на перегляд і оновлення ОП. Також буде додатково повідомлено про час та ресурс, на якому буде розміщено проект ОП та способи участі у громадському обговоренні.