Співпраця із Головним управлінням національної поліції в Тернопільській області

Сьогодні на юридичному факультеті Західноукраїнського національного університету – знакова подія, офіційно задокументовано співробітництво між класичним університетом Тернополя та Головним управлінням Національної поліції в Тернопільській області.

Ректор ЗУНУ Оксана Десятнюк та начальник ГУ НП в Тернопільській області Сергій Зюбаненко підписали меморандум про співпрацю та партнерство.

«Сьогодні ми разом працюємо аби наблизити перемогу України, об’єднуємо зусилля заради майбутнього нашої держави та удосконалюємо нашу співпрацю.

Партнерство із Головним управлінням національної поліції в Тернопільській області — це консолідація зусиль, спрямована на вдосконалення механізмів захисту  інтересів особи, суспільства і держави, запобігання порушенню прав людини, формування високого рівня правової культури,  підготовку нового покоління кваліфікованих працівників», – зазначила ректор Оксана Десятнюк.

Оксана Миронівна вручила подяки за патріотизм, волонтерську діяльність, активну громадську позицію та сумлінне навчання у Західноукраїнському національному університеті кращим студентам спеціальності «Правоохоронна діяльність»: Вікторії Паславській, Ілоні Гуйван, Олександрі Паламарчук, Ілоні Вольбековій, Христині Корнило, Христині Бліщ, Еріці Демчук, Валерії Чічур, Ірині Пекельній, Миколі Бежуку.

Начальник Головного управління національної поліції в Тернопільській області Сергій Зюбаненко підкреслив:

«На юридичному факультеті Західноукраїнського національного університету навчаються студенти, які обрали шлях служіння закону, людям і державі. Тому сьогоднішня зустріч – це спільне прагнення на шляху поступу України як сильної, незалежної, непереможної європейської держави».

Сергій Осадца – начальник Тернопільського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Тернопільській області висловив свої думки щодо векторів співпраці між установами та вручив шеврони молодіжному корпусу «Закон і порядок», а також посвідчення членам громадського об’єднання «Охорони громадського правопорядку».

Навчаймося в Україні, працюймо для України!

Слава Україні!