Он-лайн зустріч викладачів та студентів юридичного факультету ЗУНУ з представниками Національного антикорупційного бюро України (НАБУ)- Тарасом Лопушанським та Мар’яною Мартинів
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/342785919_906860843759301_927955581741177707_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/342785919_906860843759301_927955581741177707_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/342786603_794208265432588_7517832380407192141_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/342812937_175662278740303_4410880372549234818_n.jpg)
Сьогодні відбулась он-лайн зустріч викладачів та студентів @юридичного факультету @ЗУНУ з представниками Національного антикорупційного бюро України (НАБУ)- Тарасом Лопушанським та Мар’яною Мартинів.
Учасники зустрічі обговорили питання результатів роботи НАБУ в умовах війни:крім активних заходів боротьби з топкорупцією Національне бюро активно долучилося до роботи з відсічі агресору. Йдеться про затримання колаборантів та коригувальників вогню, здійснення контрдиверсійних оперативно-бойових заходів, збір розвідувальних даних для уражень ворожих об’єктів, опрацювання звернень щодо військовополонених, примусово депортованих та зниклих осіб», – зазначив директор Львівського територіального управління НАБУ Тарас Лопушанський.
Дякуємо організаторам та учасникам за цікавий діалог.