Он-лайн зустріч викладачів та студентів юридичного факультету ЗУНУ з представниками Національного антикорупційного бюро України (НАБУ)- Тарасом Лопушанським та Мар’яною Мартинів

Сьогодні відбулась он-лайн зустріч викладачів та студентів @юридичного факультету @ЗУНУ з представниками Національного антикорупційного бюро України (НАБУ)- Тарасом Лопушанським та Мар’яною Мартинів.
Учасники зустрічі обговорили питання результатів роботи НАБУ в умовах війни:крім активних заходів боротьби з топкорупцією Національне бюро активно долучилося до роботи з відсічі агресору. Йдеться про затримання колаборантів та коригувальників вогню, здійснення контрдиверсійних оперативно-бойових заходів, збір розвідувальних даних для уражень ворожих об’єктів, опрацювання звернень щодо військовополонених, примусово депортованих та зниклих осіб», – зазначив директор Львівського територіального управління НАБУ Тарас Лопушанський.
Дякуємо організаторам та учасникам за цікавий діалог.