На базі юридичного факультету ЗУНУ була проведена планова евакуація з відпрацювання нормативів у разі виникнення військової небезпеки

12 жовтня 2021 року на базі юридичного факультету ЗУНУ була проведена планова евакуація з відпрацювання нормативів у разі виникнення військової небезпеки в рамках вивчення дисципліни «Цивільна безпека» для студентів  1 курсу спеціальності 262 Правоохоронна діяльність  під керівництвом викладачів кафедри безпеки та правоохоронної діяльності МЕЛЬНИКА І.М. та ФАРІОН-МЕЛЬНИК А.І.

Групою ПДЕБ-11 була попередньо підготовлена та продемонстрована комплексна термінова евакуація поранених поліцейських під прикриттям спецпідрозділу правоохоронців із зони обстрілу кримінальними структурами. Студенти продемонстрували обізнаність і підготовку з питань цивільного захисту та у разі виникнення надзвичайних ситуацій.