На базі юридичного факультету ЗУНУ була проведена планова евакуація з відпрацювання нормативів у разі виникнення військової небезпеки
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/zobrazhennya_viber_2021-10-16_17-54-31-396.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/zobrazhennya_viber_2021-10-16_17-54-31-396.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/zobrazhennya_viber_2021-10-16_17-54-44-703.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/zobrazhennya_viber_2021-10-16_17-54-53-428.jpg)
12 жовтня 2021 року на базі юридичного факультету ЗУНУ була проведена планова евакуація з відпрацювання нормативів у разі виникнення військової небезпеки в рамках вивчення дисципліни «Цивільна безпека» для студентів 1 курсу спеціальності 262 Правоохоронна діяльність під керівництвом викладачів кафедри безпеки та правоохоронної діяльності МЕЛЬНИКА І.М. та ФАРІОН-МЕЛЬНИК А.І.
Групою ПДЕБ-11 була попередньо підготовлена та продемонстрована комплексна термінова евакуація поранених поліцейських під прикриттям спецпідрозділу правоохоронців із зони обстрілу кримінальними структурами. Студенти продемонстрували обізнаність і підготовку з питань цивільного захисту та у разі виникнення надзвичайних ситуацій.