Круглий стіл «Типова політика інтелектуальної власності для закладів вищої освіти та наукових установ»

20 квітня т.в.о. декана юридичного факультету ЗУНУ Надія МОСКАЛЮК взяла участь у круглому столі «Типова політика інтелектуальної власності для закладів вищої освіти та наукових установ», що був реалізований спільно Департаментом «Академія інтелектуальної власності» та Департаментом розвитку інноваційного та креативного секторів УКРНОІВІ.
Особливу увагу, зі слів Надії МОСКАЛЮК, учасники круглого столу приділили питанню ініціювання перед Міністерством освіти та науки України включення навчальної дисципліни «Право інтелектуальної власності» до переліку нормативних (обов’язкових) у закладах вищої освіти. Ми розділяємо дану позицію та вважаємо за необхідність підвищення культури ІВ серед представників наукової спільноти, студентів та викладачів.
#iplaw #zunu фото ©law.chnu.edu.ua @uf.zunu @kafedra_bezpeky_zunu