Другий день перебування у Вищій школі управління охороною праці в м. Катовіце ( Республіка Польща) делегації юридичного факультету ЗУНУ
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/246961336_4401353343313967_1762057882053113087_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/246961336_4401353343313967_1762057882053113087_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/247138566_4401353126647322_2497276062912265905_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/247248326_4401353026647332_3537913612827397146_n.jpg)
Другий день перебування у Вищій школі управління охороною праці в м. Катовіце ( Республіка Польща) делегації юридичного факультету ЗУНУ був присвячений поліграфічним дослідженням. Студенти на собі мали можливість відчути як працює поліграф і чи можна його обійти. На реальних прикладах із судової практики професор Аркадіуш Шайна ознайомив учасників міжнародного стажування яка роль поліграфічних досліджень у розслідуванні кримінальних правопорушень. Примітно, що ті теоретичні знання, які студенти освітньо-професійних програм «Право», «Правоохоронна діяльність» та «Економічна безпека та фінансові розслідування» мали можливість отримати вдома при вивченні дисципліни «Поліграфологія» , були підкріплені практичними знаннями у спеціалізованих лабораторіях дружнього навчального закладу.
Надалі чекаємо зустрічей із професіоналами кримінальної поліціі та антикорупційних органів Польші.