Державну установу «Збаразька виправна колонія № 63» відвідали студенти 2 курсу (спеціальність «Правоохоронна діяльність»)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/10/244990669_1517281175306547_5634569364719332950_n.jpg)
12 жовтня 2021 року державну установу «Збаразька виправна колонія № 63» відвідали студенти 2 курсу (спеціальність «Правоохоронна діяльність») юридичного факультету Західноукраїнського національного університету. Майбутні правоохоронці отримали унікальну можливість ознайомитись із діяльністю кримінально-виконавчої установи під керівництвом Андрія Макара.