День відкритих дверей
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/338843665_595619392494182_5241988981442755638_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/338843665_595619392494182_5241988981442755638_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/338898794_577368017707281_257268101245851319_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/338938161_601406595239090_2440046308669750811_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/339269558_3380711185475588_983258240870389113_n.jpg)
![](http://bpd.wunu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/339408380_592246002924434_5382374633859967467_n.jpg)
Кафедра безпеки та правоохоронної діяльності ЗУНУ@kafedra_bezpeky_zunu @Юридичний факультет ЗУНУ@uf.zunu взяла участь у Дні відкритих дверей Західноукраїнського національного університету@zunu_official.
Юридичний факультет ЗУНУ було представлено в рамках спеціальностей: Правоохоронна діяльність, Право, Міжнародне право.
Усі бажаючі мали можливість знайомитися із спеціальностями та особливостями вступу. Для прикладу, студенти спеціальності Правоохоронна діяльність цікаво та доступно продемонстрували майбутнім вступникам практичні елементи освіти: специфіку поводження зі зброєю, засоби маскування тощо.
Дякуємо усім за активну участь та чекаємо вас на @zunu_official @uf.zunu @kafedra_bezpeky_zunu